Ogólnopolskie zawody w jeździe figurowej na rolkach oraz kwalifikacje do Mistrzostw Polski
Axel Cup

Dla kibica

Zapraszamy wszystkich chętnych, w szczególności mieszkańców Wrocławia i okolic. Osoby już zainteresowane jazdą figurową na rolkach, dzieci, młodzież i dorosłych oraz te które jeszcze nie miały kontaktu z tą dyscypliną, a chciałyby ją poznać lub szukają dla siebie inspiracji do uprawiania sportu – oto niebywała dla Was okazja. 

Są to pierwsze zawody w jeździe figurowej we Wrocławiu! Warto zobaczyć tę przepiękną dyscyplinę z bliska, która swoje podstawy czerpie z łyżwiarstwa figurowego, i jest połączeniem umiejętności wielu dyscyplin sportowych i dziedzin artystycznych, takich jak lekkoatletyka, taniec, balet, gimnastyka artystyczna, muzyka czy teatr. Zawody te same w sobie są już barwnym przedstawieniem możliwości jazdy figurowej na rolkach, z muzyką, pięknymi strojami zawodników i choreografią ułożoną tworzącą spójną całość a zarazem artystyczny pokaz. 

Nie może Ciebie z nami zabraknąć! Bądźmy tam razem! ❤️ 💞 ❤️

A kto osobiście nie może z nami być – będzie transmisja na żywo. Całą społeczność w Polsce i za granicą zapraszamy do kibicowania nam poprzez transmisję on-line (link).

Dzień 1 https://youtu.be/PRhXnn14THc

Dzień 2 https://youtu.be/kLSaKmtIl-8

P.S. Jak na tradycyjnych zawodach łyżwiarstwa figurowego, również i u nas będzie można oklaskiwać i rzucać pluszakami po zakończeniu przejazdów zawodników! Bedzie „fun”! 🎭 😀 🎶

P.S. Przygotowujemy dla Was miłą dla oka oprawę graficzną zawodów – do pobrania również tutaj:
– plakat
– baner
– tło kiss&cry.

i inne niespodzianki do pooglądania już na miejscu! 🙂